Prodej domu v centru s 2 byty, obchodním prostorem, kanceláří, sklady, 2 parkovacími místy

Lipno nad Vltavou, 87

Cena v RK

Videoprohlídka nemovitosti

Luboš Janeček

Telefon

Telefon:

+420602448867

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Na prodej: Dům s 2 byty a obchodními prostory přímo v centru turisticky oblíbeného města Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji cihlový dům situovaný v srdci města Lipno nad Vltavou, vedle Obecního úřadu, přímo na hlavní promenádě. Je ideální k bydlení a podnikání v centru celoročně turisticky bezkonkurenční lokality a nachází se u nové promenády, která spojuje centrum Lipna s přístupem k jezeru.

Dům se skládá ze dvou podlaží. V přízemí je obchodní prostor s kanceláří, sklady a příslušenstvím, zatímco v prvním patře jsou dva prostorné byty typu 2+kk. Každý byt má vlastní vstupní chodbu z venkovního prostoru, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a toaletou. Jeden z bytů disponuje balkónem s výhledem na promenádu, lipenské jezero a stylovou restauraci nad vodní plochou MOLO RESTAURANT.

Obchodní jednotka je rozdělena na obchodní prostor s vstupem přímo z lipenské promenády, kancelář, dva sklady, společenskou místnost a příslušenství.

Pokud uvažujete o rozšíření aktivit je možné na domě přistavět podkroví a nebo zastavět pozemek u domu. Pozemek je travnatý, využívaný nájemci bytů jako zahrada a relaxační prostor s trampolínou a grilem.

V současné době jsou všechny prostory pronajaty, což poskytuje stabilní příjmy z investice (možnost zvýšení).

Poloha a Aktivity v okolí:

Město Lipno nad Vltavou je vyhledávanou destinací jak v letních, tak v zimních měsících. Nachází se u krásného Lipenského jezera, kde nabízí široké možnosti letních aktivit jako jsou vodní sporty, rybaření, cyklistika a turistika v okolních kopcích Šumavy.

Pro milovníky zimních radovánek je v okolí dostatek sjezdových tratí pro lyžování, snowboarding a běžeckých tratí. K dispozici je také celoročně otevřený plavecký bazén, který nabízí relaxaci až do pozdních hodin.

Tato nemovitost představuje vynikající příležitost pro ty, kteří chtějí investovat do prostoru s bohatými možnostmi rekreačních aktivit a atraktivním turistickým potenciálem. Pro bližší informace či prohlídku nemovitosti jsme k dispozici na uvedených kontaktech.

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Činžovní dům

Operace

Prodej

ID nemovitosti

11723

Stav objektu

Velmi dobrý

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Cihlová

Město

Lipno nad Vltavou

Plocha podlahová

278 m2

Plocha pozemku

603 m2

Plocha užitná

250 m2

Plocha zastavěná

169 m2

Umístění objektu

Centrum obce

Mapa umístění nemovitosti