Objevte novou perlu na Šumavě!

Přinášíme vám vzrušující zprávu - právě jsme otevřeli brány k našim novým exkluzivním apartmánům na malebné Šumavě! S třinácti elegantními jednotkami, které se dotýkají obzorů moderního luxusu a okouzlující šumavské přírody, jsme připraveni vás zvát do světa dokonalého odpočinku a pohody.

Každý z našich apartmánů zaujme svým jedinečným šarmem a nabídne vám prostorný balkón či terasu, odkud se vám otevřou výhledy na nádherné lesy a svěží louky. Ale to je teprve začátek – zateplený dům s dřevěnými okny a fasádou obloženou sibiřským modřínem vám poskytne dokonalou atmosféru, ve které se budete cítit jako doma.

A co víc, pro vaše pohodlí jsme připravili skleněný výtah a parkovací místa přímo na pozemku. Pokud toužíte po relaxaci, pohodě a odpočinku, na západní straně domu vás čeká posezení pro rodinné akce a stylová sauna, kde si můžete dopřát chvíle zaslouženého uvolnění.

Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit, proč je právě naše novinka tou nejlepší volbou pro váš dokonalý únik do přírody. Šumava vás zve – staňte se součástí nezapomenutelného příběhu!

Zpět na Aktuality