Prodej pozemku k výstavbě RD, 790m2, včetně projektu na dům a inženýrské sítě, Vráto

Vráto

4 990 000,- za nemovitost

Videoprohlídka nemovitosti

Luboš Janeček

Telefon

Telefon:

+420602448867

Kontaktovat

Finanční kalkulačka

Mám zájem

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji pozemek na hranici Rudolfova, katastrální území Vráto.

Rovinatý pozemek o výměře 790 m2 je určen k výstavbě rodinného domu. Přímo na pozemku je kaplička pro připojení elektřiny, je vybudován sjezd ze silnice a osvětleného chodníku, který spojuje Rudolfov a Dubičné.

Je zpracován projekt na vybudování přípojky vodovodu a tlakové kanalizace a pro tento účel je vydáno stavební povolení, které nabylo právní moci.
Před dokončením je projekt jednopodlažního rodinného domu, kde předpokládáme nabytí právní moci a tj možnosti začít stavět rodinný dům na podzim tohoto roku.

Pozemek je ze dvou stran obklopen zelení- vzrostlými dřevinami a polem. Z další strany Vráteckým potokem. A také osvětleným chodníkem - cyklostezkou s vybudovaným sjezdem ze silnice.

Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Rudolfově. Prodejna potravina a zastávky MHD jsou cca 170 m od pozemku, Škola a školka jsou vzdáleny cca 800 m. Do Českých Budějovic je to 5 km a pokud budete využívat dálnici, na nejbližší dálniční nájezd je to také 5 km.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád Vám předložím projekt RD, situaci s vyznačením umístění domu, projekt inženýrských sítí.

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Operace

Prodej

ID nemovitosti

13024

Město

Vráto

Plocha pozemku

790 m2

Umístění objektu

Okraj obce

Mapa umístění nemovitosti