Dlouhodobý pronájem luxusní zateplené chaty přímo u lesa, Hůrka

Horní Planá, Hůrka, 45

20 000,- za měsíc

Luboš Janeček

Telefon

Telefon:

+420602448867

Kontaktovat

Popis nemovitosti

Luxusní chata u lesa / 82m² užitné plochy / u lipenského jezera v CHKO Šumava je určena k celoročnímu pobytu. Zděná a zateplená chata na vlastním pozemku je vytápěna tepelným čerpadlem s ústředním topením (bez obsluhy), které vytopí celou nemovitost i v mrazivé zimě. Pro hezké chvíle je možné přitápět v krbových kamnech v obývacím pokoji.
Umístění chaty: na okraji chatové oblasti Hůrka na vlastním pozemku 650 m², 2 km od Černé v Pošumaví, přímo u lesa, zajišťující maximální soukromí, pohodu a klid.
Obývák s balkonem, kuchyně s jídelnou, WC s koupelnou a sprchovým koutem, teplá a studená voda, kompletně vybavená kuchyně, 2x ložnice s balkonem, garáž, sklad na kola, elektrokola, lyže a jiné sportovní náčiní, WIFI zdarma, zahradní nábytek, venkovní posezení s ohništěm a grilem, 2x parkovací místo zdarma.
Vybavení a zařízení chaty splňuje všechny požadavky na dlouhodobý pobyt.
Poloha chaty 600m od Lipenské nádrže je skvělá pro koupání a všechny druhy vodních sportů včetně jachtingu a windsurfingu, rybaření. Minimální vzdálenost od lesa (10m) vybízí k houbaření. Pozemek s udržovaným trávníkem nabízí prostor pro relaxaci, grilování a posezení s rodinou a přáteli.
Cyklotrasy na české a rakouské straně potěší každého milovníka tohoto sportu. Pěší turistika na Šumavě je relaxem na těle a duši - Plešné jezero, Plechý, naučná stezka Olšina, Schwarzenberský plavební kanál a stovky dalších cílů.
Poloha chaty je 50 metrů od běžeckých udržovaných stop, 4x ski areál v blízkosti je skvělou nabídkou pro zimní dovolenou.
Milovníky historie potěší např. výlet do Českého Krumlova /20km/, návštěva muzea spisovatele Šumavy Adalberta Stiftera v Horní Plané /6km/, nejvýše položené zříceniny v ČR Vítkův Kámen /18km/, zámek Rožmberk, klášter Vyšší Brod...

Chata je nabízena pouze k dlouhodobému pronájmu, minimálně na jeden rok od 1.10. 2024.

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Chata

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

12024

Stav objektu

Velmi dobrý

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Cihlová

Město

Horní Planá

Plocha podlahová

72 m2

Plocha pozemku

445 m2

Plocha užitná

82 m2

Plocha zastavěná

45 m2

Umístění objektu

Okraj obce

Mapa umístění nemovitosti